Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis Gratis verzending vanaf €20

Mens en maatschappij

Tim 'S Jongers

Armoede uitgelegd aan mensen met geld

In een land geregeerd door welvarende, hogeropgeleide mensen wordt op een beperkte en soms zelfs schadelijke manier naar armoede gekeken.
22,-

Nieuw in Mens en maatschappij

Madhumita Murgia
€ 24,99
Raimke Groothuizen
€ 24,99
Jaap van der Stel
€ 34,50
Hafez Ismaïli M’hamdi
€ 34,90

Aanbiedingen in Mens en maatschappij

-26%
Jan Rotmans
€ 15,99
€ 11,99
-53%
Allard Droste
€ 25,00
€ 11,95
-44%
Simon Rozendaal
€ 17,50
€ 9,95
-29%
Yelle Tieleman
€ 20,99
€ 15,00

TOP 5 Mens en maatschappij

Tricky Tijden
Jitske Kramer
Tricky Tijden
25,-
1
Kies 2 - leerwerkboek burgerschap
Marjan Dorresteijn
Kies 2 - leerwerkboek burgerschap
28,60
2
De AI-revolutie
Maarten Sukel
De AI-revolutie
20,-
3
How to be Dutch
Greg Shapiro
How to be Dutch
17,99
4
Tot uw dienst
Alexander Pechtold
Tot uw dienst
21,50
5

Online magazine

Tips van de redactie

Kustaw Bessems
€ 24,99
Marcella Bremer
€ 22,95
Jitske Kramer
€ 25,00

Reserveer nu

Bekijk resultaten in...
Alle producten Managementboeken Seminars + Trainingen Online magazine Sale

Filter de resultaten

Actieve filters 1

Mens en maatschappij

Rubriek

Taal

Prijs

-
Toon resultaten
Filteren 1
Sorteren
211 resultaten
Alle producten
e-bookNederlands242 blz.9789044543544 22-2-2022
In de komende honderd jaar zullen er fundamentele veranderingen plaatsvinden in de waterstaat op aarde. De meeste gletsjers buiten de poolcirkels zullen smelten, de zeewaterspiegel zal stijgen, de temperatuur op aarde zal omhooggaan.  Meer
12,99
Direct te downloaden
e-bookNederlands260 blz.9789048541584 1-3-2018
Tijdens de herdenking van het einde van de oorlog in Nederlands-Indië in 1990 gooide een Indische Nederlander een ei naar minister-president Ruud Lubbers.  Meer
11,99
Direct te downloaden
e-bookNederlands186 blz.9789401429399 13-9-2017
ZOO HUMAIN. DE BLIJDE TERUGKEER VAN DE BARBAAR IS EEN BUNDELING VAN DAGBOEKNOTITIES, THEATERTEKSTFRAGMENTEN EN BESPIEGELINGEN. ALLES IS WAARGEBEURD BEHALVE DE MEEST INTERESSANTE STUKKEN.  Meer
17,99
Direct te downloaden
e-bookNederlands132 blz.9789401436670 29-9-2016
Toegankelijke analyse van wereldproblemen Onze wereld is niet dezelfde als die van gisteren. Tussen de stortvloed aan beeld en geluid, de digitale wereld en de dreiging van terrorisme kijkt de moderne mens in de spiegel, en vindt daar enkel zichzelf.  Meer
4,99
Direct te downloaden
e-bookNederlands387 blz.9789401427708 26-5-2015
Internationale jihadexpert over moslimradicalisering Nu de angst voor een 'botsing der beschavingen' hoog oplaait, levert De jihadkaravaan een onschatbare bijdrage aan dit complexe debat.  Meer
12,99
Direct te downloaden
e-bookNederlands258 blz.9789401412551 18-12-2013
De spannende zoektocht naar het profiel van een dader Daders verraden meer op een crime scene dan je op het eerste gezicht zou denken. Op basis van de verschillende sporen die ze achterlaten, zijn we in staat hun gedrag te achterhalen en analyseren.  Meer
11,99
Direct te downloaden
e-bookNederlands136 blz.9789401427746 6-4-2016
Een boek voor wie zich niet alleen wil informeren maar ook wil nadenken over euthanasie Vanuit zijn twintigjarige praktijk met euthanasiebegeleiding stelt Marc Desmet vast dat euthanasie niet zo evident is als soms in de media wordt voorgesteld.  Meer
11,99
Direct te downloaden
e-bookNederlands160 blz.9789401427753 6-1-2016
Drie toptrendwatchers gidsen ons door onzekere tijden Herman Konings, Joeri Van den Bergh en Tom Palmaerts bundelen hun inzichten in één verzamelbundel.  Meer
15,99
Direct te downloaden
e-bookNederlands256 blz.9789402306521 19-1-2018
Sinds Oprah stopte met haar show, wist Maartje niet meer waar ze terecht kon voor goed advies; ze besloot zelf een boek te schrijven Eerlijk, grappig en ontwapenend, voor de liefhebbers van Georgina Verbaan en Japke D.  Meer
11,99
Direct te downloaden
e-bookNederlands224 blz.9789401485784 7-6-2022
Psychiater en zenleraar Edel Maex is een van de pioniers die mindfulness introduceerde in de Lage Landen. Van zijn bestseller Mindfulness. In de maalstroom van je leven werden meer dan 125.  Meer
12,99
Direct te downloaden
e-bookNederlands176 blz.9789401488617 23-8-2022
WAAROM ZIJN SPELEN EN LEREN (BIJNA) HETZELFDE? WELK GEVAAR SCHUILT ER IN TE VEEL TOETSEN? WAT ZIJN DE TIEN MOTIVATIE-VERBODEN? Leraren en opvoeders denken vaak dat ze concrete instructies moeten geven om leerlingen te motiveren.  Meer
15,99
Direct te downloaden
e-bookNederlands83 blz.9789463812429 23-2-2024
Jonge vrouwen bevinden zich in een onmogelijke spagaat. Ze willen carrière maken, maar ook een gezin. Niet onzeker worden door influencers, maar zijn ook bang te laat aan botox te beginnen.  Meer
11,99
Direct te downloaden
e-bookNederlands144 blz.9789463812689 1-1-1970
‘De woorden van Chris Julien hebben mij definitief wakker geschud.’ –  Carice van Houten De heetste jaren van ons leven komen eraan. Met zo’n pijnlijk vooruitzicht voert machteloosheid vaak de boventoon.  Meer
11,99
Niet leverbaar
e-bookNederlands184 blz.9789463493864 19-9-2023
Voor iedereen die meer wil dan stemmen Ongeveer de helft van de Nederlanders voelt zich niet gehoord door de regering. In hun ogen zijn politici vooral bezig met zichzelf en niet met het landsbelang.  Meer
6,99
Direct te downloaden
e-bookNederlands274 blz.9789401478793 28-9-2021
ZULLEN WE IN DE TOEKOMST NOG VLEES ETEN? KOMT ONZE MAALTIJD STRAKS UIT DE 3D-PRINTER? ZIJN ER MORGEN NOG WEL SUPERMARKTEN? Hoe kunnen we een groeiende wereldbevolking op een gezonde en duurzame manier blijven voeden?  Meer
22,99
Direct te downloaden
e-bookNederlands336 blz.9789460235351 1-10-2012
Het unieke insidersverslag van de aanval op Osama bin Laden, verteld door de man die hem zag sterven. In Geen gemakkelijke dag vertelt Mark Owen het verhaal van de belangrijkste missie van SEAL Team Six tot nu toe.  Meer
7,99
Direct te downloaden
e-bookNederlands224 blz.9789401483919 29-3-2022
In 2015 richtte Maarten Schenk samen met een CNN-journalist en een advocaat het Amerikaanse bedrijf Lead Stories op. Ze traceren in real time wat viraal gaat en zoeken uit wat waar is en wat onzin.  Meer
12,99
Direct te downloaden
e-bookNederlands232 blz.9789462499935 20-1-2023
Wat hebben de toeslagenaffaire, de schade door aardbevingen in Groningen, de coronapandemie, het stikstofdossier, de financiële crisis en het klimaatdossier met elkaar gemeen?  Meer
12,99
Direct te downloaden
e-bookNederlands160 blz.9789401482523 15-2-2022
Technologie heeft een grote impact op de samenleving. Er bestaat een arsenaal aan digitale middelen om nieuwe dynamieken tussen mensen mogelijk te maken, te sturen en te monitoren.  Meer
22,99
Direct te downloaden
e-bookNederlands233 blz.9789057124396 8-4-2015
Wat maakt het leven de moeite waard wanneer we oud en zwak zijn en niet meer voor onszelf kunnen zorgen? Schrijver en chirurg Atul Gawande leerde veel tijdens zijn studie, maar het onderwerp sterfelijkheid kwam niet aan bod.  Meer
11,99
Direct te downloaden

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        Bekijk resultaten in...

        • Alle producten
        • Online magazine